 +65775777    Vytauto g. 25 Vilnius   info@prasmingavaikyste.lt

Seminarai

​artimiausiu metu mūsų įstaigoje seminarai nenumatomi.

​***
Mieli pedagogai, kviečiame jus 2017 12 08 (13.00-16.00val.) į seminarą "Ikimokyklinio amžiaus vaikų bendrųjų kompetencijų ugdymas, pasitelkiant pasakas ir žaidimus".
​Apie seminarą:
​Kaip sujungti pasaku sekimą su ugdomaja veikla, atlikti eksperimentus, žaismingai mokyti suprasti vaikus juos supantį pasaulį, kaip veikia gyvenimo dėsniai, kurti ir puoselėti draugystes, kartu rūpintis vienas kitu ir draugiškai įsitraukti į žaidimus.
​ 
​Trukmė: 4 ak. val. (2 ak. val. teorija, 2 ak. val. praktika) Seminaro dalyvių skaičius: 20 pedagogų Kaina: 10 eur. (vietoje grynaisiais arba pavedimu iki seminaro) Kviečiame registruotis el. paštu info@prasmingavaikyste.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, ugdymo įstaigą, el. paštą ir tel. nr.​

Adresas: Vytauto g. 25, Vilnius
​Daugiau informacijos galite rasti čia: 
https://www.facebook.com/events/1730064107005386/ 

​***
Kviečiame ne tik pedagogus, bet ir tėvelius į NEMOKAMA seminarą 2017 12 12 (13.00 - 15.30 val.) apie projektą "INCLUSIV EUROPE", kuriame
alyvavo 36-i jaunimo organizacijų nariai iš skirtingų Europos šalių. Jie diskutavo kaip pradėti dialogą su visuomėne dėl kiekvieno žmogaus saugumo Europoje, kai vien tik 2015 metais saugumo siekė daugiau nei milijonas prieglobščio Europje ieškojusių žmonių. Kadangi Europos piliečių nuostatos sparčiai augo ir virto į nacionalistinius ir ekstremistinius judėjimus, šio projekto metu jaunuoliai analizavo dabartines Europos migracijos problemas ir svarstė jų sprendimus iš jaunimo perspektyvos. Projekto įspūdžiais dalinsis Kino ir Teatro menininkė Rasa Aliukonytė, bei parodys dokumentinį filmą (anglų kalba su galimu vertimu į lietuvių kalbą) "Go Back To Where You Came From" ("Grįšk ten, iš kur atėjai")
15.30 val. diskusija po filmo peržiūros
​Dalyvių skaičius: iki 15 žmonių

Seminaras NEMOKAMAS, tačiau būtina registracija el. paštu info@prasmingavaikyste.lt nurodant vardą, pavardę ir ugdymo įstaigą, el. paštą.​
Daugiau informacijos rasite čia:
https://www.faceb ok.com/events/132978154085195/


​***
Kviečiame 2017 01 12 (penktadienį) (18.30-19.30 val.) tėvelius į NEMOKAMĄ logopedės Monikos Mačiulytės-Andriulionienės paskaitą "Vaiko kalbos raida: kada sunerimti?"
Paskaita skirta tėveliams, kurie augina ikimokyklinio amžiaus vaikučius. Šios paskaitos metu tėveliai bus supažindinti su vaiko kalbos raida, išskirta kokiame amžiuje kas vaikų kolboje yra būdinga, kokios ribos... Logopedė atsakys į konkrečius, rūpimus klausimus.
Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija el. paštu: info@prasmingavaikyste.lt nurodant vardą, pavardę ir vaiko amžių.

​***
Kviečiame 2017 01 19 (penktadienį) 18.30-19.30 val. tėvelius į NEMOKAMA logopedės Monikos Mačiulytės-Andriulionienės paskaitą "Vaiko kalbos plėtojimas pažįstant raides ir pradedant skaityti"
​PAskaita skirta tėveliams, kurie augima priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus. Šios paskaitos metu logopedė supažindins tėvelius su vaiko kalbos raidos specifika, jos plėtojimu ir vaiko galimybėmis pažįstant raides ir pradedant skaityti. Logopedė atsakys į visus rūpimus klausimus.
​Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija el. paštu: info@prasmingavaikyste.lt nurodant vardą, pavardę ir vaiko amžių.


© PigiosSvetaines.lt